Sponsorlar

KASPERSKY LAB

Kaspersky Lab, 1997’de kurulan küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab’ın derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Dünya çapında uç nokta güvenlik tüketici pazarının en büyük 3 tedarikçisinden biri, uç nokta güvenlik kurumsal pazarının en büyük 5 tedarikçisinden biridir. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı, Kaspersky Lab teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. Kaspersky Lab bağımsız ürün testlerinde en iyi sektörel sonucu elde etmektedir. Kaspersky Lab’ın müşteri koruma endeksi sektör ortalamasına ve önemli rakiplerine göre önemli ölçüde daha yüksektir.

 

Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için https://www.kaspersky.com.tr/top3 ve https://www.kaspersky.com.tr/blog/kaspersky-antiviruses-awarded/2924/ adreslerine göz atabilirsiniz.

Ücretsiz anti virüsümüz Kaspersky Free’yi indirmek için; https://kas.pr/freeoyunodulleri

3 aylık Kaspersky Internet Security deneme sürümü için; kas.pr/kis3ay

3 aylık Kaspersky Total Security deneme sürümü için; kas.pr/kts3ay

 

MSI

Lider oyun markası MSI, oyun ve eSporda en güvenilir isimdir. Çığır açan tasarım, mükemmellik arayışı ve teknolojik yenilikçilik prensiplerine sıkı sıkıya bağlıdır. Oyuncuların en büyük istekleri olan uç noktada performans, gerçekçi görseller, aslına sadık ses, hatasız kontroller ve pürüzsüz akış işlevlerini oyun sistemlerine entegre ederek oyuncuları yorucu deneme-yanılma süreçlerinden kurtarıp oyun performansını sınırların ötesine taşıyan bir markadır. Kendi başarılarılarını bile gölgede bırakma yönündeki kararlılığı sayesinde MSI, sektörde oyun ruhunu taşıyan bir “Gerçek Oyun” markası.

Oyuncularla arasındaki güçlü bağ, üst sınıf oyun donanımlarına adadıkları uzun yıllara ek olarak MSI, dünya çapında 20’den fazla eSpor takımına sponsorluk ve dünyaca tanınan MSI MGA (Masters Gaming Arena) oyun turnuvasına evsahipliği yapmaktadır. Oyuncularla paylaştığı ortak dil olan oyun sayesinde birlikte oyun dünyasını yenilikçi teknolojilerle sarsarak zaferden zafere koşmaya devam ediyor.

VIEWSONIC

ViewSonic 1987 yılında kurulmuş, görüntüleme sektöründeki ana oyunculardan birisi olarak görüntülemenin günlük yaşantımızın değişiminin bir parçası olduğuna inanmıştır. ViewSonic 30 yılı aşkın süredir görüntüleme teknolojileri geliştirerek bu konuda pazar liderliğini kanıtlamıştır. Dünya genelinde 30 ‘dan fazla ülke ofisi ve 125 ‘den fazla ülkede satılan pazarı domine eden yenilikçi ürünleri ve iş ortaklarına verdiği önem bunun göstergesidir.

ViewSonic, kullanıcılarına geniş bağlantı alternatiflerine sahip, sadece görüntüleme ve sunum çözümlerine odaklanmış, eğitim sektöründen, kurumsal toplantı salonlarına, multimedya sistemlerinden, profesyonel çözümlere kadar LED monitörler, dokunmatik ekranlar, projeksiyon cihazları, geniş format kurumsal ekranlar ve sanal masaüstü uygulamaları ile birlikte geniş bir çözüm ailesi sunmaktadır. Tüketici ve iş ortaklarının özel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş tamamlanmış, akıllı, interaktif ve entegre olan teknoloji çözümlerini buluşturmayı hedeflemektedir.

VX2457-MHD incelemek için https://www.viewsonic.com/tr/products/lcd/VX2457-mhd.php

Tüm Gaming modelleri incelemek için http://gaming.viewsonic.com